Místo pro Vaše reklamy? ZDE
- pokud možno přečtětě si celý ten článek
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Myslíš si že máš dobrý blog? A myslíš že se můžeš zůčastnit soutěže? Tak právě pro tebe je tato soutěž! Soutěž o nejlepší blog na tebe čeká, tak si nenech ujít svou šanci.
Pro více informací klikňi ZDE.

Kam psát reklamy? Sem!

29. dubna 2013 v 21:55 | L. a Bublinka |  Blogoviny - Reklamy, apod.
Komentáře typu "Dej mi prosím like... Omrkňi můj nový blogis... Přihlaš se do soutěže..." omg, lidi proberte se. Mimochodem tímdle nechceme říct že my dvě nepíšeme nikam na jiné blogy reklamy. Ano píšemem, ale jen do reklam. Pokračujte čteňím do celého článku, děkujeme.

Vaše otázky, naše odpověďi ↓
"Proč nemůžu psát reklamy jinám do článku než sem?!" = Protože to dělá bordel, jakmile napíšeme článek např. o vlasech a někdo nám do komentářů napíše "Jé pěkný článek, koukňi pls ke mě." myslím si že todle naštve každého blogera.
"Co se mi jako stane když napíšu reklamu jinám než mám?" = No jednoduše to nahlásíme blogu, nebo Vám váš blog zavirujeme, nebo uděláme něco jako odměnu. Myslím si že se říká něco za něco.
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Závěr ↓
Takže my už doufáme že už se todle nebude opakovat, a doufáme že nám sem napíšete nějákou tu reklamu. No, to je asi tak vše. Zatím se mějte, a očekáváme od Vás nějáké ty reklamy, jů?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama