Místo pro Vaše reklamy? ZDE
- pokud možno přečtětě si celý ten článek
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Myslíš si že máš dobrý blog? A myslíš že se můžeš zůčastnit soutěže? Tak právě pro tebe je tato soutěž! Soutěž o nejlepší blog na tebe čeká, tak si nenech ujít svou šanci.
Pro více informací klikňi ZDE.

Duben 2013

Kam psát reklamy? Sem!

29. dubna 2013 v 21:55 | L. a Bublinka |  Blogoviny - Reklamy, apod.
Komentáře typu "Dej mi prosím like... Omrkňi můj nový blogis... Přihlaš se do soutěže..." omg, lidi proberte se. Mimochodem tímdle nechceme říct že my dvě nepíšeme nikam na jiné blogy reklamy. Ano píšemem, ale jen do reklam. Pokračujte čteňím do celého článku, děkujeme.

Internet clothing stores

28. dubna 2013 v 19:03 | L. |  Móda (neboli oblečení) od L.
Už vás nebaví nakupovat v obyčejných obchodech jako jsou New Yorker, H&M, Tally Wejl, apod? Tak tento článek je jako dělaný pro vás! Více v celém článku. (Článek spíše pro skupinky - emo, scene, metal apod.)

Layout 1. - Radosti psů v černém světě

27. dubna 2013 v 22:40 | L. |  Grafika od L.
Dnes jsem měla takovou obrovskou chuť vytvořit si jentak pro radost layout který stejně nikdo nikdy nevyužije. Baví mě to, ale naopak mě štve že to tolik eště neovládám a že ho neumím ani nastavit. Jinak tento layout vypadá velmi lehce ale trvalo mi vytvořit jej jednu hodinu takže to byla taková piplačka. No ale nebudu vás zdržovat a pojďte se mrknout jak vlastně tento hodinový layout vypadá. Více v celém článku.

Proč zrovna já? 2.

27. dubna 2013 v 21:33 | L. |  Téma týdne od L.
Další článek k tomuto tématu. Opravdu super téma, takže hned další nápad co k tomu napsat. No dejme tomu že stojím u tabule a kladu si otázku, proč vyvolala ta učitelka mě? Nejhorší je matika, prostě mi to nejde. Ale začněme zase od začátku :D. Každý den když musím do školy jdu spát v 10 večer nebo v 9:30 (22:00-21:30) a ráno vstávám v 6:30 - oblíknu se, jdu se psem, najim se, upravim se, vyčistim si zuby a ( "hurá" -_- ) do školy. Ve škole jsem okolo 7:45 a pak žačne peklo jménem matematika. Příklady a ta hrůza odposlechu tohoto slova. "Lucie k tabuli" Ok, jdu pomalu k tabuli jakože s nadšeným výrazem a že všechno umím, "Zadání příkladu je..." v tudle osudnou chvíli myslím jen na to kdy už mě pustí si sednout, "Příklad je (nějáké číslo) takže počítej" ok, tak já teda počítám no stojím tam jak trubka, co si o mě asi myslí. V tu chvíli neřeším příklad a jen to proč vyvolala ta čůza mě. Slyším pokřiky jak na debila "Dělej né? Panebože vždyť je to lehký" V tudle chvíli mám stresy, to nejde tak kdy už mě pustí. Myšlenka za myšlenkou hemžení, já asi umřu ať už mě posadí chci už domů! "Víš co Lucie? Jdi si sednou. Nikolo ty to pojď vypočítat" Oh, konečně, oddechnutí ale zároveň zase vydržet ty pohledy mých ( úžasných ) spolužáků. Díky bohu že Nikola je moje sestřenice a že matiku moc neumí taky, dalo by se říci že celá naše rodina neumí matiku, teda pokud nepočítám tátovo stranu. Je to zamnou, konec hodiny a je tu přestávka. Po češtině a dalších jiných předmětech se jde domů. Jdu na blog, a v hlavě mám furt jen jedno "Proč mě vyvolala?".
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Mimochodem, těšíte se všichni v pondělí do školy? :)

Marley a já

25. dubna 2013 v 21:20 | L. |  Názory na něco, nebo někoho od L.
Marley a já. Tak takhle se jmenuje komedie od režiséra Davida Frankela. Jemž se manželský pár vydá na velkou cestu změn. A tou změnou bylo přestěhování, to jim však nestačilo a tak si pořídili roztomilého Marleyho který měl tehdy 6 kilo. Ovšem jeho váha se rozrůstala a jeho síly přibývaly, což znamená různé cupování, slintání na zeď a všelijaké různé lumpárny. Režisér se tam snaží popsat krátký život se čtyřnohým přítelem. Tento film ukazuje spíše vše ze života (Práce, děti, jejich škola a hrůzlivý konec který viděsí každého člověka který se na tuto komedii podívá). Je to zamřené řekla bych spíše pro milovníky zvířat. Toto štěně manželskému páru ukáže že život nejsou jen problémy, ale i zábava která je všude okolo nás, jen jí prostě nevnímáme. Film se vydal roku 2008 (Film trvá 111 minut) a odkaz ke stažení nebo k shlédnutí celého filmu ZDE. Doporučuji omrknout filmek.

Aginka :3

23. dubna 2013 v 20:47 | L. |  Můj pes L.
Dnešní článek bude o mém psovi, jak vypadá, jak se chová, no prostě celkové informace. Takže jméno jak už jste si přečetli v nadpisu článku je Agina. Je jí teprve 8 měsíců a je to labradorský retriever křížený s ohařem. Je celá černá až na nějáké kousky, například na krku má bílý flíček, na zadních ťapinkách má taky bílé fleky a pod svým rypáčkem je taky trochu bílá, no pak je ještě bílá trochu na bříšku :D. Takže přinesly jsme si jí když jí byli 3 měsíce, byla opravdu maličká že jsem jí málem zašlápla, pamatuji si jak brečela po tom pánovi co nám jí daroval zadarmo +vodítko a obejek nám dal. No jinak furt běhá, chce si hrát, to je prostě štěňě. Jinak miluje všechny rasy psů, ale myslím že moc nemusí yorkšíry nebo spíš yorkšířy nemusí Aginu. Je to prostě v rodě, ale co miluje jsou velcí psi až na vyjímku jednu a tou je vlčák, toho nemusím moc ani já bez urážky kdo ho má, a taky nemusim pittbuly. Ale jinak vlčáci jsou pěkní :'). No ale zpátky k mému psovi. Základní povely umí následující: Sedni, lehni, ke mě, zůstaň, dej pac, válej sudy, štěkej. Povel k noze neumí. :/ (Ten nejdůležitější, prostě tahá, potřebuje asi na cvičák. Jinak váží 25 kg. (Není to přesně!) Je veliká a eště poroste. Následující fotka jak vůbec vypadá labrador? → Klik zde please
A jak vypadá ohař? → Klik zde please
A jak vypadá můj hafíček? :P Nahoře vlevo fotka. To už je pro dnešek všechno. :-*

Soutěž o nejlepší blog

23. dubna 2013 v 18:50 | L. |  Soutěže od L.
Nová soutěž o nejlepší blog je tady! Nyní máš šanci i ty se přihlásit, tak toho využij.
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Co napsat do komentářů?
Jméno nebo vaše přezdívka
Blog aneb to nejdůležitější
O čem váš blog je
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Je mi jedno o čem váš blog je. Může to být o psech, o kočkách, anime,
je mi to prostě jedno. Jinak hodnocení bude pomocí ankety, takže si hlasy
v pohodě seženete a to je asi tak vše.
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
A jaké jsou vlastně výhry?
První místo = Diplom, týden na mém blogu, a eště pokud by někdo chtěl tak mu můžu napsat do reklam nebo někam do článku pochvalu za účastnění v soutěži o nej blog.
Druhé místo = Diplom, 5 dní na blogu.
Třetí místo = Diplom, 1 den na mém blogu.
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Takže neváhejte a přihlašte se. Jinak musí se vás přihlásit alespoň pět, jinak ta soutěž nezačne.


Můj pejsek

23. dubna 2013 v 18:38 | Bublinka |  Bublinky pejsek
Ahoj lidi. Dnes bych vám chtěla představit mého pejska. Můj pejsek se jmenuje Arnoušek. Je mu 6let. Je zbarvený že záda má černá a hlavyčku má zlatou. Je hravý. Rasa je yorkšírský terier. Váží 3,50kg. Když mu byl 1.rok tak jsme si ho koupily. Má rád procházky, běhání když ho to unavý a pak spinká. Rád si hraje a rád odpočívá. Má rád malé pejsky.
Zde vám dám i jeho fotku.

Proč já?

22. dubna 2013 v 22:45 | L. |  Téma týdne od L.
Každý den slyším tudle otázku, no kladu si jí já a okolo mě celej svět. Je to hrůza zamejšlet se furt jen nad tím co člověk
udělal, i když mě se to lehce říká, já nejsem vyjímka každý den tajta otázka probíhá mojí hlavou. Je to kvůli zbytečnostem ale i kvůli věcem na kterých mi opravdu záleží. Už ne, už dost. To dál nejde. I'm fine, no ve skutečnosti I'm sad. :/ Lidé na facebooku přidávají fotky jak jsou šťastní ale ve skutečnosti mají zlomené srdce 'Broken heart' je to smutné ale pravdivé, co na to říct. Lidé se moc nemění, a proč by se navíc měli měnit když je takovádle doba, každý hulí, fetuje, děti už v 10 no to je jedno. Ale vraťme se k tomu hlavnímu tématu, což je ta otázka furt dokola. Proč já? Je všude plno jiných lidí, a já musím být ta pro kterou si osud připravil krutý osud. Dost...

Líčení pro začátečníky

22. dubna 2013 v 17:34 | Bublinka |  Vlasy, nehty a líčení od Bublinky
Chtěla bych Vám ukázat pár základních rad, které se týkají všedního líčení. Je to velmi snadné a dostupné pro každého ! :) Spousta dívek v našem věku už se chce začít malovat. A tady jsou základní rady.
Za 1. Pokud máš problematickou pleť: Právě pro tebe budou nejdůležitější dvě kosmetické pomůcky a těmi jsou: make up a korektor.
za 2. Pokud máš málo výrazné oči: Vyber si proto takovou řasenku, aby splňovala všechny tvoje požadavky. Pokud chceš ještě něco víc než řasenku, zvýraznit oči můžeš i linkami či stíny.
za 3. Pokud máš malé rty: Chceš-li mít výraznější rty, než doposud máš, stačí ti jednoduchá pomůcka a tou je lesk na rty. Vybrat si můžeš z mnoha odstínů, avšak pro tebe, coby začátečnici, radím, aby sis pořídila lesk průhledný.
za 4. Všeobecná rada ale zní: Nic nepřeháněj a někdy je lepší méně než více.